Главная | Регистрация | Вход | RSSВторник, 23-Января-2018, 14:05

Диканька

Каталог статей

Главная » Статьи » Разное » Про все

правда про інтернет

Я вирішив трошки роз'яснити що воно таке, наскільки вигідно та доступно. По перше що таке GPRS? GPRS (General Packet Radio Service) – технологія швидкісної пакетної радіопередачі даних у мережі GSM.?>

 

Як пише компанія UMC (тепер МТС) на своєму сайті:

Переваги GPRS:
висока середня швидкість передачі даних – 20-40 Кбіт/сек.;
тарифікація GPRS-послуг не залежить від тривалості з'єднання;
швидке та стабільне GPRS-з'єднання;
можливість розмовляти по телефону та обмінюватись SMS-повідомленнями не розриваючи GPRS-з'єднання;
ефективне використання енергоресурсів телефону при встановленому GPRS-з'єднанні.

 

Ну, як сказати. Трошки прибрехали МТСники. Справа в тому що в Українських компаніях мобільного зв’язку (особливо в провінційних містечках) це є найвища пропускна здатність каналу (20-40 Кбіт/сек.). Тому що обладнання застаріле, або компанія не хоче ставити обладнання за 100 000 доларів в такому населеному пункті наприклад як Диканька, де 7000 чоловік населення, з яких цим Інтернетом буде користуватись 10-20 чол. максимум. На рахунок швидкості можна сказати що вона буває в GPRS-з'єднанні максимум з великим натягом 9 Кбіт/сек., Це мною власне перевірено і в МТС і в Beeline і в Київстар не кажу вже за Life.

 

На рахунок "швидке та стабільне" сказати про компанію МТС нічого. Це насамперед знущання над абонентами. Справа в тому що дуже часто ця компанія надаючи послуги просто не може надавати якісний зв'язок із за перевантаженості своїх каналів. При підключенні до мережі Інтернет з’єднання просто стає і все. Не відкриває сторінок і починає часто пінгуватись, часто посилаючи пакети невідомо куди. За 5 грн. + ПДВ чесно кажучи, я не хотів би такий нестабільний Інтернет, який заставляє нервувати.

 

Beeline. Доволі молодий на теренах України оператор, який завоював багато прихильників.

 

Про мінуси.

Нестабільне з’єднання. Виражається в не можливості інколи підключитися до Інтернет, та інколи не відкриваються лінки. Це можна пробачити, так як іде тест та часті ремонтні роботи за для покращення якості обслуговування. Надіюсь скоро все налагодиться.

Коли рік назад компанія прийшла до нас, то Інтернет був ідеальним. Не чекали вони, що люди масово перейдуть на тариф 2 копійки за хвилину без плати за з’єднання, тому й досі не можуть надати належного сервісу.  

Плюси.

Плюсів у Beeline багато. Перший хто приніс в Диканьку EGPRS(покращена технологія пакетної радіопередачі даних) і забрав її, через те що дуже мало людей користувалося Інтернет від Білайн.

Швидкість передачі  7-10 Кбіт/сек. Попереджую скептиків, якість передачі залежить від модему (телефону, який ви приєднуєте до комп’ютера) якості покриття та завантаженості мережі. Я приєднуюсь до Інтернет за допомогою телефону Nokia 6021 в якому 10 клас передачі даних. Тому і маю таку швидкість. Чим дорожче телефон тим краща технологія передачі даних. Це закономірно.

Ще один плюс, вигідний та дуже дешевий Інтернет в ночі. Тариф «Монстр спілкування» послуга «Інтернет драйв». Абонплата за 70 коп. за добу + 1 коп. за передані та прийняті дані. Доволі гарний тариф коли потрібно щось скачати. Поставив на ніч, і ніяких проблем.

 

Life. Один з самих безсовісних операторів з якими я зустрічався.Справа в тому що вони не розривають з'єднання при закінченні куплених мегабайт, а продовжують рахувати по 10 гривень за 1 мегабайт. У мене так з рахунку було знято більше 30-ти гривень. Дуже нестабільне з'єднання. Раніше Інтернет у них можна було купити на місяць 1 Gb за 35 гривень+ПДВ. Зараз він трошки подорожчав і змінилися деякі умови.

 

Вирішувати Вам від кого гуляти по Інтернет, я тільки пораджу бути пильними та не «влітати» в мінуси. До речі факти: UMC можна було ощасливити на -630.30 грн., Білайн максимум -12 гривень. Будь-ласка, не перевіряйте ці факти.

Категория: Про все | Добавил: viten (02-Декабря-2007) | Автор: Жовноватый Виталий E W
Просмотров: 489 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 3.0/1
Всего комментариев: 3
21-Апреля-2009 Спам
3. Яков Балахнов (Klim)
������������� ������� � ���������� smile ������� �� ������� ��, ��� ���� ����� ������ :))

22-Мая-2008 Спам
2. Александр (Aleks)
В цілому згоден, так як сам давненько користуюся Internet виключно від Beeline. Вночі так взагалі зручно, адже дешево.
На рахунок стабільності поки що не тестував, адже в район переїхав більше року тому. Коли проживав у Запоріжжі, то Інтернет від Білайн мене повністю задовольняв. wink

03-Декабря-2007 Спам
1. Віталий
Шановний Viten , ви зробили помилку -"чикали". Взагалі стаття потрібна бо "розкривае очі" на де-яких операторів GSM.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]